Wiadomości
(Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |   

 

> Poradnik krok po kroku co zrobić z polisolokatą <

 

 

Open Finance Gdańsk opinie, prawda, jak odzyskać pieniądze

CAŁA PRAWDA O OPEN FINANCE

 

PRZEKAZUJCIE DALEJ, KLIKAJCIE FACEBOOK LIKE

 

 

Witam wszystkich na stronie poświęconej kolejnej firmie Leszka Czarneckiego a mianowicie Open Finance.

 

Open Finance nie zajmuje się doradztwem w prawdziwym słowa tego znaczeniu, Open Finance pośredniczy w sprzedaży produktów innych firm tego samego właściciela a mianowicie Leszka Czarneckiego. Jeśli bierzecie kredyt przez Open Finance to jest duże prawdopodobieństwo, że dostaniecie go w Get In Banku, oczywiście kredyt będzie fatalny tak jak w moim przypadku, gdy płaciłem przez pierwsze lata tylko odsetki, jednak to nie wszystkie dobrodziejstwa jakie otrzymamy od Open Finance. Open Finance zaproponuje nam pseudopolisę/polisę/super lokatę/system bezpiecznego oszczędzania (nazw używanych przez agentów jest wiele),

produkt ten nie będzie dla nas zarabiał:

 

Wykres ten przedstawia zarobki na produkcie PARETO 2 oferowanej przez firmę TU Europa (oczywiście ten sam właściciel co w/w firmy). Zarobki po prawie 4 latach były minusowe, przez 4 lata wpłaciłem ponad 30000 zł natomiast wartość rachunku wynosiła tyle co pierwsza wpłata, wynika z tego, że wpłacane co miesiąc 370zł poszły w błoto, co więcej, o czym żaden doradca nie mówi 20-25% naszych miesięcznych rat zabiera na poczet prowadzenia produktu TU Europa i to nie koniec dobrodziejstwa jakie nam zgotował Open Finance oraz Tu Europa, jesli chcemy zrezygnować z tego produktu przed upływem 15 lat to tracimy większość z wartości rachunku, ja póki co straciłem 27000 zł, ale walczę o odzyskanie całości wpłaconych pieniędzy.

Uwaga! nazwy produktów zmieniają się, natomiast zasada działania jest taka sama, podobnie jak metody działania agentów Open Finance !

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

Prawda o Open Finance na Facebook'u

Dodaj swój komentarz:

 

 

DLA WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH Z TERENU TRÓJMIASTA I OKOLIC, PLANUJEMY AKCJĘ POD SIEDZIBAMI OPEN FINANCE i GET IN BANKU, SZCZEGÓŁY NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 
 

 

UWAGA! OBOJĘTNIE CO USŁYSZAŁEŚ OD AGENTA OPEN FINANCE, GET IN BANKU, CZY TU EUROPA - PODPISUJĄC Z NIMI UMOWĘ JUŻ STRACIŁEŚ !

Firmy te naganiają sobie nawzajem klientów wciągając klientów w bardzo niekorzystne dla nich umowy

 

PRZYGODA ANNY I GRZEGORZA Z OPEN FINANCE

 

 

TYM RAZEM URSZULA I ARKADIUSZ DZIĘKUJĄ AGENTOWI OPEN FINANCE

 

 

DZIŚ SPOTKALI SIĘ W TYM SAMYM MIEJSCU:

 

 

 

 

Spis badziewia oferowanego przez najlepszych doradców czyli Open Finance oraz najlepszego ubezpieczyciela czyli TU Europa:

Europejski Zysk

Pareto Pareto 2

Lucra

Libra

Kwartalne Zyski

Pewne Oszczędzanie

Polisolokata (getinonline.pl)

Kwartalne zyski

Quattro

europejski fundusz obligacji

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież