Wiadomości
(Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |   

 

> Poradnik krok po kroku co zrobić z polisolokatą <

Open finance polisolokaty

Open Finance, którego reklamy wprowadzają w błąd ponieważ agenci Open Finance nie są doradcami jak jest to przedstawiane w reklamach, są oni zwykłymi naganiaczami co najwyżej sprzedawcami.

Pochodzenie Open Finance to grupa firm Leszka Czarneckiego, posiadacza Getin Banku, jeszcze niedawno Towarszystwa Ubezpieczeń Europa S.A. i wielu innych. Open Finance nowemu klientowi dosłownie wciska bo inaczej nie da się tego nazwać kredyt w Getin Banku, ale wciśnięcie kredytu w tym banku nie jest proste, dlatego robi nastepujacą rzecz opisaną tutaj http://openfinancegdansk.cosik.pl/ , czyli stawia klienta w sytuacji bez wyjścia, nastepnie proponuje kredyt w getin banku, jako ostatnią deskę ratunkową, ale żeby klient skorzystał z tego kredytu niby wymagane jest skorzystanie z ubezpieczenia, jak się później okazuje polisolokaty, klient w tej sytuacji zgadza się tymbardziej, że naganiacz pokazuje wykresy na których jego polisolokata zawsze przynosiła zyski, z tym, że w rzeczywistości tego zawsze, nigdy nie było, ponieważ posłużył się on symulacją jak zachywała by się polisolokata (indeks) gdyby istniał już 10 lat. Wielu naganiaczy nawet nie wysyła zapytań kredytowych do innych banków oprócz getin banku.

Reasumując

Idąc do Open Finance dostaniesz:

- niekorzystny kredyt w Getin Banku

- polisolokatę, która ograbi Ciebie z pieniędzy

 

Idąc dalej tym śladem

Idąc do Homebroker'a traficie w te same ręce podobnie jak innych firm tej grupy:

Firmy Czarneckiego

źródło: bankier.pl

Komentarze  

-1 #1 Maniek 2015-09-11 08:31
Szukam ludzi wrobionych przez Marcina Z. Warszawa OpenFinance w celu podziekowania za produkty finansowe z getingangu.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież