Wiadomości
(Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |   

 

> Poradnik krok po kroku co zrobić z polisolokatą <

Wybory prezydenta Polski 2020

Wybory prezydenta 2020

 

 

Wybory prezydenckie 2020 kiedy

 

Kolejne wybory prezydenckie odbędą się w 2020 roku, jest jeszcze za wcześnie aby poznać konkretną datę tych wyborów poprzednie wybory prezydenckie odbyły się w maju 2015 roku wygrał je Andrzej Duda z bardzo dużą przewagą.  Wynik tych  wyborów był ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich.  Szczególnie ,że mainstreamowe media w tym Gazeta Wyborcza Newsweek telewizja TVN a także telewizja publiczna będąca we władaniu koalicji po-psl,  robiły wszystko aby wygrany w wyborach został Bronisław Komorowski.  Wygrał jednak Andrzej Duda, który tym razem w wyborach w 2020 roku będzie startował z pozycji faworyta.


Wybory prezydenckie 2020 miesiąc

 

Miesiąc w którym odbędą się wybory na prezydenta Polski 2020 roku nie jest jeszcze znany, wcześniejsze wybory odbywały się w maju październiku oraz lipcu. Wygranymi w tych wyborach byli kolejno Lech Kaczyński Bronisław Komorowski oraz w ostatnich Andrzej Duda.  Oczekuje się że wkrótce Państwowa Komisja Wyborcza ogłosi dokładną datę wyborów prezydenckich w 2020 roku.


Wybory prezydenckie 2020 sondaż

 

Sondaże a szczególnie sondaże przedwyborcze mają to do siebie że odzwierciedlają przede wszystkim sympatie polityczne zlecającego taki sondaż.  Przykładem jest sondaż zlecony przez Super Express w którym kandydatka KO PO nieznacznie przegrywa z urzędującym prezydentem Dudą uzyskując 47% poparcia podczas gdy  prezydent Duda 53% poparcie.  Sondaż ten jest o tyle groteskowy, że Małgorzata kidawa-błońska cieszy się niskim zaufaniem społecznym oraz małą roznawalnością.  Słynne są również jej przemówienia podczas których większość czasu  kidawa-błońska spędza na odczytywaniu tekstu z promptera. 

 W kolejnym sondażu wykonanym dla Super Expressu Andrzej Duda wygrywa z kandydatką KO PO,  w sondażu tym kandydat PSL Władysław Kosiniak-Kamysz nie liczy się w rozgrywce podobnie jak Robert Biedroń. Sondaż ten mówi o 45% wygranej Andrzeja Dudy wobec 37% Małgorzaty kidawy-błońskiej niezdecydowanych okazało się że 18% badanych.


Wybory prezydenckie 2020 sondaże

 

 

 

 


Wybory prezydenckie 2020 kto startuje

Jedyną pewną  kandydatura na prezydenta podczas wyborów prezydenckich w 2020 roku jest kandydatura Prawa i Sprawiedliwości w osobie obecnego prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Pozostali kandydaci to z dużym prawdopodobieństwem Małgorzata kidawa-błońska startująca z ramienia koalicji Obywatelskiej Platformy Obywatelskiej, Władysław kosiniak-kamysz reprezentujący PSL Kukiz 15,  Adrian zandberg będzie reprezentował Lewicę podobnie jak Robert Biedroń i Gabriela morawska-stanecka.


Wybory prezydenckie 2020 przepowiednie

Jasnowidz Jackowski z Człuchowa ma swoją wizję wyników wyborów prezydenckich w 2020 roku Oto ona:


Wybory prezydenta 2020 Tusk

 Kandydatura Donalda Tuska na stanowisko prezydenta Polski na wybory w 2020 roku pojawiać się regularnie od czterech lat.  Jednak  w związku z stosunkowy stosunkowo małymi szansami na wygraną z cieszącym się wysokim oparciem oraz zaufaniem społecznym obecnie urzędującym prezydentem Polski Andrzejem Dudą Tusk postanowił wycofać się z  kandydowania  tym samym pozostawiając swoją rodziną partię platformę obywatelską na straconej pozycji w tych wyborach.  Jest to już drugi raz kiedy Tusk opuszcza swoją partię bardzo ważnym momencie, ponieważ przegrana W kolejnych wyborach tym razem prezydenckich spowoduje najprawdopodobniej zniknięcie Platformy Obywatelskiej z polskiej sceny politycznej. Poniżej zamieszczamy najciekawsze historyczne sondaże oraz wypowiedzi związane z kandydowanie Donalda Tuska podczas wyborów na prezydenta prezydenta Polski.

Ciekawostka, sondaż dla obozu popierającego Donalda Tuska sprzed 2 lat

 

 


Wybory prezydenckie 2020 dieta

 Wybory prezydenta Polski 2020 dieta?  Raczej data, komuś pomyliły się  wyrazy nomen omen podobnie brzmiące aczkolwiek oznaczające zupełnie co innego.


Wybory na prezydenta 2020 kandydaci lista

 

 

 Prawo i Sprawiedliwość – Andrzej Duda

 Lewica – Robert Biedroń,  Adrian Zandberg

Platforma Obywatelska koalicja Obywatelska – Małgorzata Kidawa-Błońska

 PSL, Kukiz 15  –  Władysław Kosiniak-Kamysz


Kandydaci na prezydenta polski 2020

 

 Kandydaci na prezydenta Polski 2020 reprezentują całe spektrum sceny politycznej Polski.  Reprezentantów znajdą tutaj zarówno sympatycy Skrajnej lewicy w tym zwolennicy tak zwanej Wolności dla kobiet propagujący zabijanie nienarodzonych na życzenie tak zwanej aborcji, aborcja z języka angielskiego oznacza anulowanie, czy życie można anulować?  PSL po silnym skręcie w lewo podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego zdecydowało się na powrót do konserwatywnych korzeni Władysław Kosiniak-Kamysz podczas swoich przemówień publicznych tak zwanego księdza na kazaniu,  co ma spowodować pozyskanie elektoratu konserwatywno prawicowego dla PSL Kukiz.  Obecnie nie wiadomo kogo tak naprawdę reprezentuje partia PSL czyli Polskie Stronnictwo Ludowe, na pewno nie chłopstwo ponieważ podczas rządów Prawa i Sprawiedliwości Polska Wieś podniosła się z dołka o której została wprowadzona przez rządy PO PSL od 89 roku.

 


Wybory na prezydenta rp 2020


Wybory prezydenta 2020


Wybory prezydenta 2020 data


Kandydatka na prezydenta - prezydentkę Polski 2020


Władysław Kosiniak-Kamysz kandydat na prezydenta Polski 2020


Robert Biedroń kandydat na prezydenta Polski 2020

Komentarze  

0 #5 Kidawa na prezydentadariusz 2020-01-01 18:38
Wszystko zrozumiem, ale ta Kidawa miałaby być prezydentką Polski? Przecież ona sama od siebie nie jest w stanie niczego powiedzieć, jak się zacina prompter następuje cisza, a następnie zaczyna pleść jakieś bzdety, masakra.
Cytować
+1 #4 RE: Wybory prezydenckie 2020 - wybory prezydenta Polski 2020Marek G 2019-12-22 16:25
Wybory 2020 przepowiednia

Cytować
+3 #3 RE: Wybory prezydenckie 2020 - wybory prezydenta Polski 2020email 2019-12-19 22:51
A teraz jazda z sądami, kasta się broni, zaplecze polityczne z PO, Nowoczesnej i Lewicy walczy o bezkarność, a pożyteczni idioci robią tłum na marszach, nic się nie zmieniło od czasu pierwszych marszów kodu, co trzeba mieć w głowie, żeby uwierzyć w te brednie o obronie sądów i konsTYtucji.. :D
Cytować
+4 #2 RE: Wybory prezydenckie 2020 - wybory prezydenta Polski 2020Gocha 2019-12-13 19:12
Tusk jest dobry, wskoczył sobie na kolejny stołek w KE i znowu nic nie będzie robił oprócz wtrącania się w polskie sprawy, on zawsze potrafił tylko psuć
Cytować
+5 #1 RE: Wybory prezydenckie 2020 - wybory prezydenta Polski 2020Małgorzata 2019-11-30 13:06
Tylko nie Platforma i nie umiejąca się wysłowić Kidawa Błońska, to jest jakaś masakra!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież