Wiadomości
(Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |   

 

> Poradnik krok po kroku co zrobić z polisolokatą <

 

 

Open Finance Gdańsk opinie, prawda, jak odzyskać pieniądze

CAŁA PRAWDA O OPEN FINANCE

 

PRZEKAZUJCIE DALEJ, KLIKAJCIE FACEBOOK LIKE

 

 

Witam wszystkich na stronie poświęconej kolejnej firmie Leszka Czarneckiego a mianowicie Open Finance.

 

Open Finance nie zajmuje się doradztwem w prawdziwym słowa tego znaczeniu, Open Finance pośredniczy w sprzedaży produktów innych firm tego samego właściciela a mianowicie Leszka Czarneckiego. Jeśli bierzecie kredyt przez Open Finance to jest duże prawdopodobieństwo, że dostaniecie go w Get In Banku, oczywiście kredyt będzie fatalny tak jak w moim przypadku, gdy płaciłem przez pierwsze lata tylko odsetki, jednak to nie wszystkie dobrodziejstwa jakie otrzymamy od Open Finance. Open Finance zaproponuje nam pseudopolisę/polisę/super lokatę/system bezpiecznego oszczędzania (nazw używanych przez agentów jest wiele),

produkt ten nie będzie dla nas zarabiał:

 

Wykres ten przedstawia zarobki na produkcie PARETO 2 oferowanej przez firmę TU Europa (oczywiście ten sam właściciel co w/w firmy). Zarobki po prawie 4 latach były minusowe, przez 4 lata wpłaciłem ponad 30000 zł natomiast wartość rachunku wynosiła tyle co pierwsza wpłata, wynika z tego, że wpłacane co miesiąc 370zł poszły w błoto, co więcej, o czym żaden doradca nie mówi 20-25% naszych miesięcznych rat zabiera na poczet prowadzenia produktu TU Europa i to nie koniec dobrodziejstwa jakie nam zgotował Open Finance oraz Tu Europa, jesli chcemy zrezygnować z tego produktu przed upływem 15 lat to tracimy większość z wartości rachunku, ja póki co straciłem 27000 zł, ale walczę o odzyskanie całości wpłaconych pieniędzy.

Uwaga! nazwy produktów zmieniają się, natomiast zasada działania jest taka sama, podobnie jak metody działania agentów Open Finance !

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

Prawda o Open Finance na Facebook'u

Dodaj swój komentarz:

 

 

DLA WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH Z TERENU TRÓJMIASTA I OKOLIC, PLANUJEMY AKCJĘ POD SIEDZIBAMI OPEN FINANCE i GET IN BANKU, SZCZEGÓŁY NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 
 

 

UWAGA! OBOJĘTNIE CO USŁYSZAŁEŚ OD AGENTA OPEN FINANCE, GET IN BANKU, CZY TU EUROPA - PODPISUJĄC Z NIMI UMOWĘ JUŻ STRACIŁEŚ !

Firmy te naganiają sobie nawzajem klientów wciągając klientów w bardzo niekorzystne dla nich umowy

 

PRZYGODA ANNY I GRZEGORZA Z OPEN FINANCE

 

 

TYM RAZEM URSZULA I ARKADIUSZ DZIĘKUJĄ AGENTOWI OPEN FINANCE

 

 

DZIŚ SPOTKALI SIĘ W TYM SAMYM MIEJSCU:

 

 

 

 

Spis badziewia oferowanego przez najlepszych doradców czyli Open Finance oraz najlepszego ubezpieczyciela czyli TU Europa:

Europejski Zysk

Pareto Pareto 2

Lucra

Libra

Kwartalne Zyski

Pewne Oszczędzanie

Polisolokata (getinonline.pl)

Kwartalne zyski

Quattro

europejski fundusz obligacji

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kto traci, kto zarabia...

Pamiętaj na ubezpieczeniach inwestycyjnych zarabiają tylko Banki, Ubezpieczyciele i pośrednicy typu Open Finance, Ty tylko tracisz!