Wiadomości
(Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |    (Paź 19, 2015) Z ostatniej chwili    |   

 

> Poradnik krok po kroku co zrobić z polisolokatą <

Open Finance Gdańsk, open direct, Gdynia, Trójmiasto, Grunwaldzka 472, Grunwaldzka 48/50, Open Direct Partyzantów 14/104

OPEN FINANCE GDAŃSK, GDYNIA, TRÓJMIASTO

STRONA POŚWIĘCONA PRZEDSTAWIENIU PRAWDY O DZIAŁANIU AGENTÓW OPEN FINANCE ORAZ OPEN DIRECT NIE TYLKO W GDAŃSKU ALE W CAŁYM TRÓJMIEŚCIE

KLIKAJCIE LUBIĘ TO i GOOGLE PLUS W TEN SPOSÓB TA STRONA STANIE SIĘ WIDOCZNA I WIĘCEJ OSÓB DOWIE SIĘ PRAWDY

TA STRONA JEST FORMĄ WALKI O MOJE I INNYCH POKRZYWDZONYCH PIENIĄDZE

DLA WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH Z TERENU TRÓJMIASTA I OKOLIC, PLANUJEMY AKCJĘ POD SIEDZIBAMI OPEN FINANCE i GET IN BANKU, SZCZEGÓŁY NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do agenta Open Finance a dokładniej Open Direct w Gdańsku udałem się celem pomocy w wybraniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości.

W lipcu 2010r. zgłosiłem się do Open Finance w Gdańsku w celu skorzystania z usług Open Finance w zakresie pośrednictwa w zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Po kilku wstępnych rozmowach i otrzymaniu od agenta Open Finance (open direct) Pana ... dokumentów niezbędnych do przesłania do wybranych banków zapytań kredytowych, wypełniłem je i oddałem Panu ... . Po jakimś czasie otrzymałem informacje, że posiadam zdolność kredytową i na pewno Pan ... wybierze dla mnie odpowiedni kredyt hipoteczny. Minęło kilka tygodni w ciągu których załatwiałem formalności z deweloperem, od którego mieszkanie miałem sfinansować tym kredytem. Gdy zbliżał się termin pierwszej transzy nagle otrzymałem informację od Pana ..., że jednak nie mam zdolności kredytowej (pomimo, że od naszej ostatniej rozmowy nie pojawiły się z mojej strony żadne nowe okoliczności o których nie poinformowałem wcześniej Pana ... ). Po tym jak Pan ... przekazał mi tę informację, gdy już zamierzałem zrezygnować z jego usług, Pan ... zaproponował nowy super produkt, który przedstawiał jako bezpieczny bo inwestowany bardzo ostrożnie w dodatku z gwarancją kapitału, w dodatku tak zyskowny, że po 20 latach a może wcześniej będę mógł środkami zebranymi na pareto 2 spłacić mój kredyt na 50 lat. Pan ... obrazował mi to wykresem na którym dwie linie przedstawiające kredyt oraz pareto 2 łączyły się na osi X w punkcie którego wartość wynosiła 20 a jednostki to lata. W dodatku jako dane historyczne (co miało duży wpływ na moją decyzję) przedstawił historyczne notowania indeksu pareto (z przeciągu kilku lat), co jak się później okazało się nieprawdą, ponieważ takich notowań ten indeks nie posiada, była to zwykła symulacja zachowania się tego indeksu. Nie zostałem również poinformowany, że około 50PLN z każdej miesięcznej wpłaty zabierane jest przez TU Europa tytułem opłat za prowadzenie tego produktu. Jednocześnie nie otrzymałem ogólnych warunków ubezpieczenia (OWU), zamiast tego zaprezentowane zostały mi tajemnicze wzory bez dalszych wyjaśnień. Oczywistym jest, że nie skorzystałbym z kredytu na 50 lat na tak złych warunkach dodatkowo wpłacając 370PLN miesięcznie z czego po zainwestowaniu łącznie blisko 30000 wartość rachunku wynosi dziś tylko 10000.

Zostałem celowo wprowadzony w błąd przez Pana ... przez co zostałem postawiony w sytuacji w której polegając tylko na Panu ..., który zapewniał po złożonych przeze mnie dokumentach związanych z zarobkami, że nie będzie problemu ze zdolnością kredytową, a następnie postawił mnie pod murem w sytuacji w której deweloper czekał na transze a ja pozostałem zdany tylko jak to przedstawił na kredyt hipoteczny z systemem systematycznego oszczędzania pareto.

Pan ... wprowadził nieistniejące wartości historyczne indeksu pareto oraz zapewnił, o bezpieczeństwie oraz pewności zysku i dzięki temu spłacie kredytu po 20 latach zamiast po 50. Nie wyjaśnił mi tak naprawdę czym jest produkt pareto 2 i jak działa. Nie poinformował mnie o ryzyku związanym ze spadkiem wartości Indeksu,ryzyku utraty części składek. Nadto informował mnie o 100 % ochronie kapitału podczas całego okresu umowy,co jest niezgodne z prawdą.

Dodatkowo z informacji otrzymanych od banków, w których tak jak mnie zapewniał Pan ... składał zapytania kredytowe w moim imieniu otrzymałem informacje, że nie znajduję się w ich systemie co może świadczyć z dużym prawdopodobieństwem, że zapytania kredytowe nie trafiły w ogóle do tych banków, co oznaczałoby, że zostałem kolejny raz wprowadzony w błąd i jedynym zapytaniem kredytowym jaki został przesłany w moim imieniu przez Pana ... był wniosek do Getin Banku dotyczący niekorzystnego dla mnie kredytu.

Dziś po rezygnacji z tej pseudopolisy straciłem w stosunku do tego co wpłaciłem 30000zł (nie mówiąc o odsetkach)

Open Finance podobnie jak TU Europa zupełnie bagatelizuje reklamacje swoich klientów

 

DLA WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH Z TERENU TRÓJMIASTA I OKOLIC, PLANUJEMY AKCJĘ POD SIEDZIBAMI OPEN FINANCE i GET IN BANKU, SZCZEGÓŁY NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Omijajcie OPEN FINANCE, TU EUROPA I GET IN BANK SZEROKIM ŁUKIEM !!!

 

Open Finance Gdańsk, Getin Bank

 

 

 

Gdańsk
A. Grunwaldzka 472

Gdańsk
A. Grunwaldzka 48/50

Open Direct
mobilni doradcy Open Finance
Gdańsk
Partyzantów 14/104

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kto traci, kto zarabia...

Pamiętaj na ubezpieczeniach inwestycyjnych zarabiają tylko Banki, Ubezpieczyciele i pośrednicy typu Open Finance, Ty tylko tracisz!